Registrace do katalogů

Nabízím profesionální registraci internetových stránek do českých a slovenských katalogů.
Registraci do každého katalogu provádím zásadně ručně, bez použití automatických robotů, aby bylo zajištěno, že odkaz bude skutečně zaregistrován a zařazen do správných kategorií.

Proč je tato registrace tak důležitá?

Díky registraci získáte tzv. zpětné odkazy, čili odkazy směřující z jiných webových stránek na Vaší. Vyhledávače to samozřejmě zjistí a zvýší stránce hodnotu PageRank. Tato hodnota udává, jak je stránka populární a zda je kvalitní. A jelikož popularita stoupne, zlepší se i umístění ve vyhledávačích, neboť vyhledávače se snaží uživatelům nabízet jen kvalitní a populární stránky.

Příklad:

Pořádáte kulturní akci a ve vyhledávači hledáte firmu, která Vám pronajme pódium, nebo jeviště. Zadáte tedy „pronájem pódia“ . Je statisticky prokázáno, že zákazník si vybere z nabídky odkazů, které jsou ve vyhledávači umístěny nejvýše. Proto je žádoucí, aby stránky byly zhotoveny tak, aby Vám přivedli co nejvíce zákazníků,tzn. aby byli ve vyhledávačích na předních místech tak, jak jsem toho dosáhl u firmy Podycho www.mobilni-podia.cz (například viz. odkaz na www.seznam.cz )

Kontakt

Milan Pokora 

IČ: 67715206

Tel.: 608 775 051

E-mail: milan@pokora.net 

Reference